BC BOOM iškovojo teisę žaisti Kauno Mero Didžiosios taurės finale!

Reakcijos

paulius-mitkus-bc-boom3

BC BOOM komanda rugsėjo viduryje startavo Kauno Mero taurės turnyre. Grupės varžybose iškovojo 3 pergalės ir patyrė 1 pralaimėjimą. Užėmusi 2 vietą grupėje (iš 5 komandų) pateko į Didžiosios taurės ketvirtfinalį. Šį barjerą komanda įveikė po atkaklios kovos 1 tašku nugalėdama savo varžovą (65:64).

Ketvirtfinalio rungtynių atkaklumą simbolizuoja ir dar keletas faktų – pirmaujanti komanda keitėsi 20 kartų, o 10 kartų rezultatas tapo lygiu. Tiesa, varžovai pirmavo daugiau laiko ir turėjo įgiję didesnę persvarą (12 taškų). Visgi, sudėtingu momentu mūsų komandai pavyko „sugrįžti“ į varžybas ir galiausiai švęsti pergalę!

Tuo tarpu pusfinalio varžybose BC BOOM komanda didžiąją laiko dalį turėjo pranašumą „savo rankose“ ir įveikė varžovą 12 skirtumu (66:54). Tiesa, rungtynių pradžioje BOOM jaunimo krepšinio klubas turėjo ir 8 taškų deficitą, tačiau ganėtinai gretai susitvarkė su svarbių rungtynių jauduliu ir stabilizavo situaciją.

BC BOOM klubas pirmą kartą per savo gyvavimo istorija, o ji jau trunka 10 metų (2006-2016) žais turnyro finale ir sieks iškovoti pirmąjį trofėjų.

Pristatome keletą video ir foto akimirkų iš Kauno Mero Didžiosios taurės 2016 pusfinalio varžybų

Foto

bc-boom-pusfinalis2

lawal-adewole-boom-hidraulines-sistemos2

krepsinio-teisejai

paulius-mitkus-bc-boom2

orestas-margelis-bc-boom

paulius-mitkus-boom1

andrius-urmulevicius-gynyba-boom

bc-boom-atsarginis-suolelis

gvidas-rupeika-boom2

bc-boom-pusfinalis2016

lawal-adewole-boom-hidraulines-sistemos

orestas-margelis-bc-boom2

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *