BC BOOM kyla aukštyn

Reakcijos

birzai-bc-boom

Sausio 9d., 18:00 val., Biržų sporto mokykloje BC BOOM stojo į kovą prieš šeimininkus Biržų SM. Pradžia rungtynių nieko gero nežadėjo, tačiau ištaisę klaidas, išklausę trenerio nurodymų ilgosios pertraukos metu, svečiai perėmė vadžias į savo rankas ir iškovojo pergalę rezultatu 61:92 (12:13, 26:23, 13:27, 10:29). Ši pergalė BC BOOM komandai leido pakilti į penktąją vietą b grupės turnyrinėje lentelėje.

Varžybų pradžia buvo labai klampi. Šeimininkų spaudimas kauniečius privertė dažnai klysti, o gynyboje nesusikalbėjimas leido varžovams sėkmingai išnaudoti derinį „2 prieš 2“. Prasidėjus antrajam kėliniui, atrodė, jog BC BOOM pagaliau išsprendė problemas, tačiau Biržų SM pataikė keleta tolimų metimų ir taip baigė pirmąją pusę turėdami 2 taškų pranašumą (38:36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Kauno komandos spurtu. Ūgio pranašumą turėję svečiai, pradėjo tai puikiai išnaudoti. Aktyvesnė gynyba nei pirmoje pusėje neleido priešininkams atakuoti laisviems, o aukštaūgiai antrų progų Biržų SM komandai nebesuteikė. Užsivedusi BC BOOM komanda sparčiai didino savo pranašumą, kol galiausiai baigėsi varžybos rezultatu (61:92).

Įspūdingai rungtynėse sužaidė Lukas Polekauskas, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 16 kamuolių, blokavo 3 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko net 38 naudingumo balus.
Jam puikiai talkino BC BOOM komandos naujokas Pijus Mykolaitis, kuris debiutinėse rungtynėse pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perrėmė 3 kamuolius. Jo sąskaitoje 16 naudingumo balų.
Naudingai komandoje žaidė ir Mantas Sadauskas, kuris pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perrėmė 5 kamuolius taip surinkdamas 21 naudingumo balą.