BOOM jaunimas neatsilaikė prieš labiau patyrusius marijampoliečius

Reakcijos

boom-suduvis

Vasario 28-osios popietę BC BOOM jaunieji krepšininkai žaidė pirmąsias RKL B diviziono aštuntfinalio varžybas prieš Marijampolės „Sūduvis“ komandą ir pralaimėjo rezultatu 76:65 (22:14, 13:17, 16:12, 25:22).

Varžybų pradžia buvo nerezultatyvi abiems komandoms, visgi, su atkrintamųjų jauduliu pirmieji susitvarkė šeimininkai-marijampoliečiai ir pirmąjį kėlinuką baigė turėdami 8 taškų pranašumą. Antrąjį kėlinuką, vėlgi, geriau pradėjo Sūduvio krepšininkai ir vienu metu jau buvau įgiję 13 taškų pranašumą. BOOM nepalūžo ir suaktyvinę gynybą baigiantis pirmajai rungtynių pusei sumažino skirtumą iki 4 taškų.

Po pertraukos ir toliau sėkmingą atkarpą tęsė BOOM krepšininkai ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. Visgi, trapų pranašumą kauniečiams ilgai išlaikyti nepavyko. Po minutinės pertraukėlės marijampoliečiai suaktyvino asmeninę gynybą, kas apsunkino BOOM gynėjų galimybes sėkmingai organizuoti komandos žaidimą puolime, pasipylė kauniečių klaidos valdant kamuolį, kas leido varžovams suorganizuoti greitų atakų, susigrąžinti iniciatyvą ir persvarą.

BOOM krepšininkų bandymus „nepaleisti“ rungtynių „gesindavo“ šeimininkų taiklūs tritaškiai metimai. Šioje kategorijoje nesustabdomas buvo Matas Lisajevičius, kuris iš 13 mestų tritaškių pataikė netgi 7. Ketvirtajame kėlinyje Sūduvio krepšininkai įgytą dviženklią persvarą sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir švęsti pirmąją pergalę aštuntfinalio varžybose (žaidžiama iki 2 pergalių).

Nors Sūduvio komanda nepasižymi itin pajėgiais aukštaūgiais, tačiau jiems pavyko laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių 48/39. Nors varžovai krepšį iš dvitaškio zonos atakavo tik 23.5% taiklumu, tačiau tą kompensavo pakankamai geru tritaškių pataikymo procentu 42.8% bei įmetė 24 baudų metimus iš 34.

Rezultatyviausiai BOOM gretose rungtyniavo Mantas Sadauskas (14 taškų), Pijus Mykolaitis (11 taškų), Andrius Globys (10 taškų).

Marijampolės Sūduvio gretose minėtas Matas Lisajevičius pelnė 33 taškus, 13 taškų pridėjo Aivaras Žibūda.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 7 dieną, 14:15val, LSU sporto salėje (Sporto g. 6, Kaunas). Kviečiame užsukti ir palaikyti Kauno BC BOOM komandą!