Apie klubą

BC BOOM – veržli, ambicinga jaunimo krepšinio komanda. BC BOOM nuo 2006 metų dalyvauja Kauno krepšinio lygos varžybose bei įvairiuose turnyruose, o 2014/2015 metų sezone klubas debiutavo ir Regionų krepšinio lygos pirmenybėse.

Plačiau:

Krepšinio klubo idėja buvo suformuota 2006 metais. Pradinis komandos pavadinimas buvo KK Snaiperiai. Nuo 2007 metų VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” pradėjo administruoti šį projektą, kurio tikslas – klubo nariams sudaryti galimybes tobulėti krepšinio srityje bei aktyviai, turiningai ir įdomiai leisti savo laisvą laiką.

2014 metais buvo sukurtas naujas šio klubo pavadinimas, įvaizdis ir strategija. Komanda tapo žinoma BC BOOM vardu.

2014/2015 metų sezone BC BOOM komanda debiutavo trečioje pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygoje – RKL. Komanda reguliariajame RKL sezone sužaidė 16 varžybų, iš kurių 7-iose šventė pergalę, o 9-niose krimto pralaimėjimo kartėlį.
BOOM komanda savo pogrupyje užėmė 6 vietą iš 9 komandų ir atkrintamosiose varžybose susirėmė su varžovu iš Marijampolės – “Sūduvis” klubu. Po trijų atkaklių mačų aštuntfinalio seriją BOOM komanda pralaimėjo rezultatu 1:2 ir baigė savo pirmąjį sezoną Regionų krepšinio lygoje.

Naujausius klubo pranešimus, foto ir video rasite BC BOOM facebook paskyroje.

Plačiau apie BC BOOM klubo sukūrimo istoriją skaitykite čia.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *