BC BOOM iškovojo teisę žaisti Kauno Mero Didžiosios taurės finale!

BC BOOM komanda rugsėjo viduryje startavo Kauno Mero taurės turnyre. Grupės varžybose iškovojo 3 pergalės ir patyrė 1 pralaimėjimą. Užėmusi 2 vietą grupėje (iš 5 komandų) pateko į Didžiosios taurės ketvirtfinalį. Šį barjerą komanda įveikė po atkaklios kovos 1 tašku nugalėdama savo varžovą (65:64).

Ketvirtfinalio rungtynių atkaklumą simbolizuoja ir dar keletas faktų – pirmaujanti komanda keitėsi 20 kartų, o 10 kartų rezultatas tapo lygiu. Tiesa, varžovai pirmavo daugiau laiko ir turėjo įgiję didesnę persvarą (12 taškų). Visgi, sudėtingu momentu mūsų komandai pavyko “sugrįžti” į varžybas ir galiausiai švęsti pergalę!

Tuo tarpu pusfinalio varžybose BC BOOM komanda didžiąją laiko dalį turėjo pranašumą “savo rankose” ir įveikė varžovą 12 skirtumu (66:54). Tiesa, rungtynių pradžioje BOOM jaunimo krepšinio klubas turėjo ir 8 taškų deficitą, tačiau ganėtinai gretai susitvarkė su svarbių rungtynių jauduliu ir stabilizavo situaciją.

BC BOOM klubas pirmą kartą per savo gyvavimo istorija, o ji jau trunka 10 metų (2006-2016) žais turnyro finale ir sieks iškovoti pirmąjį trofėjų.

Pristatome keletą video ir foto akimirkų iš Kauno Mero Didžiosios taurės 2016 pusfinalio varžybų

Foto

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *