BC BOOM “išliko”! – Namų salėje įveikė “Sūduvį” ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

Šiandien (2015.03.07) sprendėsi ar Kauno BC BOOM klubo sezonas RKL lygoje tęsis ar baigsis. Džiugu, kad jaunieji BOOM krepšininkai pademonstravo charakterį ir atsakomosiose aštuntfinalio varžybose įveikė svečius iš Marijampolės rezultatu 69:64 (21:24, 18:11, 14:16, 16:13).

Ir atsakomąsias varžybas geriau pradėjo Marijampolės Sūduvio krepšininkai, kurie laimėjo pirmąjį ketvirtį 3 taškais. Visgi, antrajame kėlinukyje Kauno komanda perėmė iniciatyvą, įgijo kelių taškų persvarą ir išlaikė ją iki pat varžybų pabaigos.

Šįkart (skirtingai nuo pirmųjų tarpusavio varžybų) BOOM krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Tai vienas iš pagrindinių faktorių lėmusių pergalę šios dienos rungtynėse. Taip pat Kauno komanda atliko daugiau rezultatyvių perdavimų, perėmė daugiau kamuolių, suklydo mažiau kartų. Pilną šių rungtynių statistiką galite rasti čia.

Atsakomosiose rungtynėse vienas sėkmingiausių šio sezono varžybų BOOM komandos gretose sužaidė Aurelijus Jančenko, kuris pelnė 13 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus perėmė kamuolį iš varžovų. O vieną iš perimtų kamuolių A.Jančenko užbaigė efektingu dėjimu iš viršaus!

Taip pat BOOM komandoje du žaidėjai surinko dvigubus dublius. Tai Lukas Polekauskas (14 taškų, 12 atkovotų kamuolių) ir Andrius Globys (10 taškų, 10 atkovotų kamuolių). Kitų žaidėjų statistiką rasite paspaudę nuorodą, kurią nurodėme prieš tai.

Varžybų epizodai

Lemiamas, trečiąsias, aštuntfinalio varžybas BOOM komanda žais Marijampolėje. Šias varžybas laimėjusi komanda pateks į ketvirtfinalį ir susitiks su Kauno KTU komanda, kuri savo aštuntfinalio seriją baigė 2:0 ir jau laukia savo varžovo.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *