„BC BOOM“ planuose – debiutas RKL su trenksmu!

VšĮ Sporto agentūros “Sporto projektai” administruojamas krepšinio klubas, po 7 metų gyvavimo ir kovų Kauno mėgėjų lygose, žengia didelį žingsnį savo istorijoje. Komanda šiame 2014/15 metų sezone debiutuos RKL (Regionų Krepšinio Lyga). Ilgai gvildentą idėją pavyks įgyvendinti turint tvirtą finansinį pagrindą bei su nauju pavadinimu – “BC BOOM”.

Nuoseklus darbas

Vis didesnio susidomėjimo sulaukianti RKL – puiki vieta naujoms krepšinio komandoms, norinčioms siekti profesionalumo visose organizacijos grandyse bei kilti laipteliais į aukštesnį lygmenį. Būtent tokia galimybe ketina pasinaudoti VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai”, kurios veikla jau eilę metų yra nukreipta į krepšinio projektų kūrimą ir plėtojimą. Organizuojama jaunimo krepšinio klubo veikla, stovyklos, renginiai, kuriami bei administruojami įvairūs informaciniai projektai. Nuosekliai ir sėkmingai darbuojantis šioje srityje, agentūros kolektyvui pavyko pirtraukti rėmėjus bei suformuoti reikiamą biudžetą dalyvavimui minėtoje krepšinio lygoje.

Tikslas – laimėti

Nors “BC BOOM” komanda formuojama naujai, iš pagrindų, tačiau jau pirmaisiais metais keliamas tikslas laimėti RKL B divizioną ir tiesiausiu keliu patektį į A divizioną, kuriame rungtyniauja aukštesnio meistriškumo žaidėjai. Kad pasiekti tokį tikslą, klubo administracija ypatingai didelį dėmesį skirs žaidėjų atrankai bei pasirengimui artėjančiam sezonui.

Šansas jaunimui

“BC BOOM” klubo vadovas Laisvydas Gudaitis bei naujieji komandos rėmėjai tikisi sudominti, pritraukti jaunus žaidėjus, kurie yra nusiteikę siekti profesionalios krepšininko karjeros ir kartu kovoti dėl pergalių.
Prie klubo prisijungsiantiems krepšininkams bus sudarytos geros sąlygos treniruotis bei patirties semtis rungtyniaujant įvairiuose turnyruose. Žaidžiama bus ne tik RKL, bet ir Kauno miesto lygose bei kituose šalies ir tarptautiniuose turnyruose. Žaidėjai norintys prisijungti prie komandos kviečiami dalyvauti klubo atrankose-stovyklose.

Kartu augti, tobulėti šansą turės ir jauni krepšinio treneriai, sporto vadybininkai, operatoriai, fotografai, žurnalistai. Klubo vadovas ragina jaunimą imtis iniciatyvos ir prisijungti prie naujosios komandos organizacinės veiklos.

Daug patirties sporto organizacinėje srityje sukaupęs agentūros direktorius Laisvydas Gudaitis neabejoja, jog pavyks suburti perspektyvią komandą ir kitą tikslą – debiutą Nacionalinėje Krepšino Lygoje, „BC BOOM“ pasieks greičiau nei kas galėtų prognozuoti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *