BC BOOM priešistorė

BC BOOM. Būtent tokiu pavadinimu VšĮ sporto agentūros “Sporto projektai” valdoma krepšinio komanda yra atpažįstama antrus metus paeiliui. Visgi, komandos istorija tęsiasi jau kur kas ilgiau (nuo 2006 metų), o pradinis jos pavadinimas buvo – KK Snaiperiai.

Komandos pradinę idėją ir jos tikslus atspindi straipsnis laikraštyje “15min”, kuris buvo išleistas 2006 metų kovo 2 dieną.

Debiutas RKL (Regionų krepšinio lygoje) buvo numatytas pirmajame klubo gyvavimo sezone (2006-2007), tačiau tą pavyko įgyvendinti tik 2014 metais. Būtent tais metais ir buvo pakeistas komandos pavadinimas į BC BOOM, o iki tol klubas KK Snaiperiai pavadinimu rungtyniavo Kauno krepšinio lygoje bei įvairiuose trumpalaikiuose turnyruose.

Nors BC BOOM ir KK Snaiperiai pavadinimai iš pirmo žvilgsnio skiriasi kardinaliai, tačiau iš esmės jų idėja yra ta pati. Patraukti akį, išsiskirti, stebinti, demonstruoti efektingą žaidimą. Pirmajame KK Snaiperiai sezone ši idėja buvo išlaikyta. Komandos branduolį sudarė keletas žaidėjų (Alanaz, Dambis) iš tuometinės šou grupės “Slam Jam”.

Taip pat buvo (ir yra) įgyvendinamas ir jaunimo įtraukimo į komandą planas. Ir su kiekvienais metais KK Snaiperiai komandoje daugėjo jaunimo, tačiau tuo pačiu krito ir komandos meistriškumo lygis bei neliko ir šou elementų. Kokia to priežastis? Po ne itin sėkmingai susiklosčiusio KK Snaiperiai projekto starto, klubas nebebuvo agentūros prioritetinis projektas, tačiau veikla nebuvo nutraukta ir 2014 metais klubo projektas vėl “iššovė”. Tiesa, BC BOOM “šūvis” į RKL tetruko tik vieną sezoną, tačiau ir tai buvo puiki proga įvertinti klubo galimybes dalyvauti aukštesniame lygyje bei vėl atsiradus palankiai terpei sugrįžti ten, o vėliau ir kopti aukščiau.

Per “KK Snaiperiai” – “BC BOOM” komandos gyvavimo istoriją (2006-2015) klube savo jėgas išbandė išties gausus būrys jaunimo. Klubas visą laiką išliko atviras norintiems tobulėti, siekti pergalių, demonstruoti gražų, komandinį žaidimą.

Taip pat siūlome susipažinti su buvusia KK Snaiperiai simbolika, nuotraukomis

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *