Interviu su naudingiausiu BOOM komandos žaidėju, Luku Polekausku

Artėjant lemiamoms kovoms Regionų krepšinio lygoje BC BOOM krepšinio klubas nusprendė “iš arčiau” supažindinti su komandos žaidėjais. Pradedame nuo naudingiausio BOOM komandos žaidėjo reguliariajame sezone – Luko Polekausko.

204cm ūgio puolėjas komandos sudėtyje rungtyniauja nuo pat sezono pradžios ir per 14 sužaistų varžybų vidutiniškai pelnė po 17.1 taško, atkovojo po 10 atšokusiu kamuolių, blokavo po 1.7 metimo. Bendroje sumoje rinko po 19.6 naudingumo balo.

Interviu:

Nuo kelių metų žaidi krepšinį? Kodėl pasirinkai būtent krepšinį? Pirmasis treneris?

Krepšinį pradėjau žaisti nuo 14-15 metų. Šią sporto šaką pasiūlė išmėginti mano pirmasis treneris Rimantas Mikalauskas. Nuo to laiko tai tapo mano pomėgiu, hobiu bei svajone pasiekti kuo daugiau.

Gan vėlokai pradėjai lankyti krepšinį. O iki tol lankei kokį nors būrelį?

Vaikystėje lankiau futbolo treniruotes ir muzikos būrelį.

O įdomu, mokeisi dainavimą ar groti instrumentu?

Instrumentu – saksofonu.

Grįžtant prie krepšinio, kokios įsimintiniausios krepšinio varžybos? Kodėl būtent jos?

Negalėčiau išskirti vienų varžybų, bet įsimintiniausias įvykis manau mano MKL komandos patekimas į 2 divizioną, kuomet likus paskutiniesiems metams moksleivių krepšinio lygoie, sugebėjom įrodyti, kad galim būti aukščiau.

Praėjusius du sezonus rungtyniavai RKL A divizione, Neringos “Kuršiai” komandoje. Ar ženkliai skiriasi A ir B divizionų komandų lygiai?

Iš pradžių maniau, kad ženkliai skirsis A ir B divizionai, tačiau po kelių sužaistų rungtynių supratau, kad dauguma komandų laisvai galėtų varžytis su A diviziono komandomis.

Kokias įvardintum savo stipriąsias ir silpnąsias savybes krepšinyje?

Mano stiprioji savybė yra metimas iš vidutinio nuotolio. Vis dar stengiuosi individualiai jį tobulinti, nors seniau juo nepasižymėjau, buvau greitesnis, vikresnis ir atrodė, kad jis neaktualus, tačiau užklupus sunkioms traumoms reikėjo kaip nors kompensuoti tai. Dar galėčiau išskirti kovą dėl atšokusių kamuolių, nors ir neturiu didelės galimybės aukštai šokti, tačiau kuomet stengiesi, visada atrasi galimybę kaip tai padaryti. Na, o silpnosios savybės ir tai ką labai norėčiau patobulinti, tai gynyba, šuolis, greitis ir geresnis aikštės matymas.

Kokius krepšinio įgūdžius šiuo metu labiausiai stengiesi pagerinti? Ar yra galimybių tą daryti šiuo metu? Žinant koks yra intensyvus treniruočių ir varžybų procesas.

Na kaip minėjau, labai norėčiau pagerinti gynybą, nes dažnai ji šlubuoja, be to šuolį, greitį. Manau po sezono bus galimybė iki galo susitvarkyti su sveikata ir tuomet visą tai pagerinti bus daug lengviau. Žinant, kad treniruotės bei sąlygos yra geros, tai viskas yra įgyvendinama, tik reikia labai didelio noro.

Kokius tikslus sau keli krepšinyje?

Visada sau keliu ir kelsiu tik aukščiausius tikslus, nes tik tuomet galima ką nors pasiekti.

Koks tavo mėgstamiausias krepšinio elementas?

Mėgstamiausias elementas tai manau žaidimas 1 prieš 1, nes tuomet turi progą įsitikinti, kuris yra geresnis, tu ar oponentas.

Mėgstamiausias krepšininkas?

Užsienio – Dwyane Wade. Lietuvos – Donatas Motiejūnas.

Su kokiais krepšinio bateliais rungtyniauji? Kodėl pasirinkai būtent tokius? Kaip juos įvertintum?

Žaidžiu su Nike Kobe IX Elite. Pasirinkau būtent šiuos batelius, nes tik su jais galiu žaist kuomet turiu didelių problemų su kojom ir vertinu juos labai gerai. Tai kol kas vieni geriausių kada turėtų mano batų.

Esi LSU studentas. Kokią specialybę studijuoji? Kodėl pasirinkai būtent ją?

Studijuoju treniravimo sistemas – krepšinį. Pasirinkau todėl, nes kažkada tikiuosi tapti geru krepšinio treneriu.

Ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Laisvalaikiu stengiuosi pailsėti, į kokį kiną su draugais nueiti.

Dėkoju už atsakymus ir linkiu sėkmės siekiant savo svajonės!

Taip pat siūlome pažiūrėti keletą Luko Polekausko žaidimo epizodų BC BOOM komandos sudėtyje

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *